|
top

Masaldan
Sofralara Yansıyan
Samimiyet

Kiss the Frog ismini bir masaldan aldı. Mekanı daha açmadan ismini verirken hayallerimiz belli idi. Gitttikçe prototipleşen, birbirini tekrarlayan, saman alevi gibi sönen bir popüler kültür mekanı olmayı reddederek işe koyulduk. Misafirlerimizin evinde gibi hissedeceği, istediğini giyip rahat edebileceği, kalıplara takılmayan kendine has bir dünya mekanı hayal ettik. Deneye yanıla yeni tatlar peşinde koşmak, mevsiminde ve memleket ürünlerini ihmal etmeden yaratmak mutfağın önceliği oldu. Hem tabaklarda hem mekanda renkler hep canlı, hep mutlu olsun diye uğraştık. Küçük porsiyonlardan hiç hoşlanmadık. İlk önce göz, sonra sonra damak doysun istedik. Midenin sınırlarını bi miktar aşmış olabiliriz🐸

Yemeklerimize eşlik eden uyumlu şarap menümüz ve bize özel çılgın kokteyllerimize de aynı özeni gösterdik.

Verdiğimiz servis ve lezzetlerle misafirlerimizi prens/prenses yapıp, vedalaşırken hep tebessümlü yüzler görmeyi hedefledik. Arada hatalarımız da olsa, ekip olarak elimizden geleni yapıp o güler yüzleri geri getirmek amacımız oldu. Eğer elimizde imkan var ise her türlü isteğe cevap vermek üzere proglamlandık.

Dokuzuncu yılımızda olduğumuz bugünlerde, artık klasikleşen tariflerimiz ve hiç değişmeyen yüzlerimizle sizleri ağırlamaktan hala ilk günkü keyfi alıyoruz. Daha önce gelen, gelmeyen herkesle de uzun seneler daha buralarda olmayı arzu ediyoruz.

Deniz ürünü yemek için harika bir yer; servis çok iyi, yemekler harika, hirame müthişti. Menüde yiyemediğimiz diğerleri için de bir kaç kez daha gelmeli!

Curiousity2346 Tripadvisor

Deniz ürünleri konseptinde kolay kolay denk gelemeyeceğiniz alternatifler ile Rumeli Hisarı’nda hizmet veren şık mekan. Belçika usulü midye, kalkan tartar, jumbo karidesli siyah mürekkepli pizza ve daha niceleri..

Dünya Dicle Google Reviews

Sahilde gercekten cok keyifli bir mekan. Güzel hazırlanmış bir menüsü bulunuyor. Porsiyonlar büyük dolayısı ile paylaşımlı ilerlemekte fayda var. Deniz mahsulleri gerçekten harika; vongole, jumbo karides, taco, kalamar, tartar... müdavimi olunacak bir yer yapmışlar.

Kerim Tarzi Google Reviews

Tarihçe

2015

Güzel bir Haziran günü kapılarımızı açtık

2016

Neler istediğinizi epey anladık, yaratıcılığımıza yön bulduk

2017

Yeni üreticileri takip ederek, şarap menümüzü geliştirmeye önem verdik

2018

Bar’da da rahat durmadık, imza kokteyller ile vazgeçilmezler yarattık

2019

Çok partiledik & danslar ettik, çok eğlendik

2020

Pandemi başımıza gelince sizin eve gelmeyi akıl ettik

2021

Pes etmemek ne kadar doğruymuş öğrendik.

2022

Türkiye’ye gelir gelmez Michelin’imizi kaptık

2023

Merak içindeyiz…

Left Parallax Background Element
tr_TRTurkish